مفهوم خدمات الکترونیک، ترکیب ساده ای از واژه های خدمات و الکترونیک نیست. در حقیقیت خدمات الکترونیک دارای بار معنایی خاصی است که شامل تعامل بین ارائه دهنده خدمت و مشتری بوده به طوریکه این خدمات از طریق اینترنت عرضه می گردند. به عبارت دیگر، خدمات الکترونیک، خدماتی دو طرفه است که از طریق اینترنت به کاربران خدمت رسانی میکند.

در کل می توان گفت خدمات الکترونیکی به خدماتی گفته می شود که بر بستر اینترنت ارائه می شود و هدف آن ارائه سریع خدمات و انجام سریع کلیه امور بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل است .


حال ما در فیکسیمو، بستر آنلاین تعمیرات تلفن همراه را جهت رفاه حال شما آماده کرده ایم و در تلاشیم که با بهترین کیفیت و کمترین هزینه، در سریع ترین زمان ممکن، بهترین خدمات تعمیرات تلفن همراه را ارائه دهیم.

تیم فیکسیمو با هدف صرفه جویی در زمان با استفاده از متخصصین با تجربه در امور عیب یابی و تعمیرات تشکیل گریده.

ابتدا توسط صفحه ثبت درخواست، مشکل خود را با ما مطرح می نمایید، سپس در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما جهت راهنمایی و اعلام هزینه با شما تماس می گیرندو بعد از آن در سریع ترین زمان ممکن پیک فیکسیمو جهت دریافت محصول به شما مراجعه مینماید. ضمن دریافت رسید، میتوانید از لحظه لحظه مراحل تعمیر درسایت توسط کد رهگیری باخبر شوید.